XVI Svetová ekonomická konferencia Poloni-pl
Polska wciąż za mało wykorzystuje potencjał gospodarczy Polonii. Tak uważają uczestnicy XVI Światowej Konferencji Gospodarczej Polonii, która odbywa się w Warszawie. Żeby to zmienić potrzebna jest lepsza współpraca naszych przedsiębiorstw – mówił podczas otwarcia Forum – wicepremier minister gospodarki Janusz Piechociński. Jego zdaniem osobiste relacje powstałe podczas tego typu spotkań to ważny element budujący międzynarodową […]
XVI Svetová ekonomická konferencia Poloni-pl Čítať ďalej »