Przedsiębiorcy z Polski i Słowacji zaczynają się coraz bardziej aktywizować we wspólnych przedsięwzięciach. Jednym z takich przedsięwzięć było Słowacko-polskie seminarium
W środę 16.03.2016 r. Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny Republiki Słowackiej w Rzeczypospolitej Polskiej Dušan Krištofík oraz Wiceprezes Rady Ministrów i
Z organizačných a technických dôvodov rušíme oslavy- Deň poľskej vlajky a
poľskej diaspóra 18.5.2024 v Rajeckých Tepliciach. O náhradnom termíne Vás
budeme informovať.