Vianocne posedenie-pl
Oplatek w Zilinie urozmalicili nam dwaj konsulowie – Konsul G.Nowacki z Ambasady RP i Honorowy Konsul RP w RS Tadeusz Frackowiak. Pogoda i sezon grypowy trochę się podpisał pod frekfencją no ale ostatecznie nie jest ważna iliść ale jakość. Obydwu konsulom dziekujemy za przybycie i wsparcie a wszystkim uczestnikom Oplatka za bardzo smaczne dania. Wszystkm […]
Vianocne posedenie-pl Čítať ďalej »