Dino Zatorland

The most attractive feature of the park is the educational path running among a few hundred years old oaks, lime trees and beeches. The path is 1400 m long and you will see about 100 animatronic dinosaurus located at its sides. The gigantic herbivorous sauropods perfectly convey the ambience of the Mesozoic era when they used to live. The vast majority of our dinosaurus moves and generates sounds which intensifies the mysteriousness of this place. The one that excites our visitors to the highest degree is a gigantic T-Rex which can also be very surprising. A walk among those life-size prehistoric reptiles captures the imagination and moves in time. A trip to our park is not only a visual instruction on our planet but also a wonderful form of relaxation.

http://www.dinozatorland.plNajbardziej atrakcyjnym miejscem w praku jest ścieżka edukacyjna prowadząca wśród kilkusetletniego drzewostanu dębów, lip i buków. Ma ona 1400 metrów długości. Wędrując nią można spotkać około 100 naturalnej wielkości ożywionych okazów dinozaurów. Gigantyczne roślinożerne zauropody doskonale oddają atmosferę ery mezozoicznej w której żyły. Większość z nich porusza się, a nawet wydaje dźwięki, co potęguje niezwykłość i tajemniczość tego miejsca. Wśród wszystkich dinozaurów największą ciekawość budzi olbrzymi T-rex, który zawsze zaskakuje gości. Spacer przy naturalnej wielkości rekonstrukcji tych fascynujących prehistorycznych gadów uruchamia wyobraźnię i przenosi w czasie. Wycieczka do naszego parku to nie tylko poglądowa lekcja na temat naszej planety, ale również forma świetnej zabawy i wypoczynku.

http://www.dinozatorland.plNajatraktívnejšie miesto v praku to naučný chodník so  storočnými dubmi, lipami  a bukami. Je 1400 m dlhý. To možno nájsť  100 dinozaurov a iných pra-zvierat v životnej veľkosti . Obri bylinožravý sauropods dokonale odrážá  atmosféru druhohôr v ktorom žil. Väčšina z týchto zvierat, a dokonca robí hluk, čo zvyšuje jedinečnosť a tajomstvo tohto miesta. Najvláštnejší zo všetkých dinosaurov  je obri T-Rex, ktorý vždy prekvapí návštevníkov. Prechádzka s životnej veľkosti pra-zvieratmi , výnikajuce rekonštrukcie týchto fascinujúcich pravekých plazov umožnuje sa pohybovat  v čase. Výlet na našom parku je nielen vzdelanim o  našej planéte, ale aj formou zábavy a relaxácie.

pozrite http://www.dinozatorland.pl

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

sk_SKSlovak

Z organizačných a technických dôvodov rušíme oslavy- Deň poľskej vlajky a poľskej diaspóra 18.5.2024 v Rajeckých Tepliciach. O náhradnom termíne Vás budeme informovať.