Interaktívna akadémia

Vitajte v Interaktívnej Akadémii  Poľského  jazyka a literatúry.

Neznalosť cudzieho jazyka , dejín a kultúry je bariérou v komunikácii  a interkultúrnom dialógu. Ponúkame Vám možnosť vzdelávania v inovatívnej a interaktívnej forme.

Ste zaneprázdnení, cestujete, nemáte čas isť na hodinu?  Nevadí. V našej  Interaktívnej  Akadémie    potrebujete len pripojenie k  internetu, kameru so slúchadlami a mikrofónom /  PC/ notebook/tablet/atd. Miesto nie je podstatne !

Ako na to?

Prihláste sa mailom na  adrese ozpolonus@gmail.com alebo pomocou formulára nižsie a začnite sa vzdelávať! – potrebujeme Váš e-mail a meno/Nick. Obdržite svoje prístupové heslo a login do e-systemu a môžete sa pripájať na platformu.

Neváhajte , pripojte   sa a účte sa    po poľsky  interaktívne rýchlo a hlavne online.

Na e-learningovej platforme ste v priamej komunikácii s vyučujúcim/prednášateľom  a svojou skupinou . Všetci sa vidíte , počujete, môžete  aj chatovať . Pracujete aj na tabuli kde  učiteľ, Vy alebo Vaši  kolegovia píšete, riešite úlohy , atd. Ako na Skype, len s tým rozdielom, že sa nachádzate vo virtuálnej triede. Pripojte sa z každého miesta,  kde je internet aj keď sa nachádzate  v zahraničí, na SC, inom meste , doma, v práci,..  Vyučovanie prebieha dvakrát do týždňa po min.   /obvyklé v  utorok a štvrtok   vo večerných hodinách /. V prípade skupín, ktoré sa  organizujú podľa  úrovni znalosti jazyka  je možne dojednať  vhodne termíny.

Rozsah a témy si každá skupina dohodne s učiteľom. Materiály – dodatočne, pomocne a úlohy nájdete na našej stránke. Učebnice dodáme v nákupnej cene, pripadne odporučíme  predajňu, e-kníhkupectvo.

Prednášky – poľsky jazyk , hovorová reč, literatúra, atd. sú  v poľskom jazyku. Dvakrát do mesiaca v soboty / presne dátumy nájdete na našej stránke / sú konzultácie a konverzácie v Žiline  v Sobotno-nedelnej Polskej Škole, ktorá sa nachádza v ZŠ R. Zaymusa v Žiline. Pravidelne v hodinách 9.00-13.00.

Pre firmy.

Spolupracujete alebo sa objavujú vo vašom podnikaní poľsky hovoriaci kolegovia?

Tak neváhajte a prelomte jazykovú bariéru, s ktorou Vám samozrejme pomôžeme.

Tak neváhajte a prihláste sa k nám na kurz poľského jazyka a aj Vaši obchodný partneri to ocenia !!

Mesačný  poplatok už od 30 EUR , ktorý môžete uhradiť na náš bankový účet : Tatra banka a.s. , č.ú.   2629823513 /1100.  Variabilný symbol:  2012451. V texte: meno, priezvisko, adresa.

V prípade záujmu doplnkové štúdium v našej sobotno-nedelnej poľskej škole v centre mesta.

Termíny konverzácii v sobotno-nedeľnej školy 1-krat v mesiaci.

Projekt je realizovaný vďaka finančnej podpore predsedu vlády SR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

sk_SKSlovak

Z organizačných a technických dôvodov rušíme oslavy- Deň poľskej vlajky a poľskej diaspóra 18.5.2024 v Rajeckých Tepliciach. O náhradnom termíne Vás budeme informovať.